Ubezpieczenia

/Ubezpieczenia
Ubezpieczenia 2019-11-15T09:21:23+00:00

Oferujemy dla Państwa ubezpieczenia turystyczne na każdy rodzaj podróży – wyjazd prywatny, czy służbowy, na wakacje czy do rodzin i znajomych. Ubezpieczenia te mają na celu zapewnienie określonej pomocy w nieoczekiwanych zdarzeniach losowych. Zakres ubezpieczenia i oferowanych usług jest zróżnicowany pod względem grup celowych i wybranego wariantu ubezpieczenia.  Ubezpieczenie obejmuje wyjazdy zagraniczne oraz NNW na terenie Polski. Współpracujemy z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi jak AXA, TU Europa, Allianz oraz Signal Iduna. Nasi pracownicy wybiorą polisę dobraną specjalnie do Państwa potrzeb, rodzaju wypoczynku czy też aktywności fizycznej.

Dodatkowo oferujemy ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Ubezpieczenie to obejmuje ochronę do 100% wydatków finansowych, gdy nie ma możliwości wykorzystania np. zakupionej imprezy turystycznej, biletu podróży, noclegu, rejsu.

Istnieje także możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o choroby przewlekłe czy pracę fizyczną.

Kupując ubezpieczenie w naszym biurze mają Państwo do dyspozycji wszystkie oferty cenowe wybranych wariantów. Dodatkowo udostępniamy możliwość porównania dostępnych wariantów i wspólnie dobierzemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.