Karty roamingowe

//Karty roamingowe
Karty roamingowe 2017-01-04T11:04:02+00:00

Jak to działa?

Karta roamingowa TaniRoaming to uniwersalny produkt, który działa na całym świecie. TaniRoaming szybko staje się niezbędnikiem każdego podróżnika. Wystarczy włożyć kartę TaniRoaming do dowolnego telefonu komórkowego bez sim-locka i już można oszczędzać do 90% na rozmowach w roamingu. Użytkownik nie podpisuje żadnych umów abonamentowych i posiada pełną kontrol������������������������ nad wysokością wydatków na połączenia w roamingu.

Dlaczego warto korzystać z TaniRoaming?

Korzystanie z telefonu komórkowego za granicą (zwłaszcza poza strefą Unii Europejskiej) może być bardzo kosztowne. Podróżujący w celach służbowych i/lub typowo rekreacyjnych, często przekraczają sumę przeznaczoną na połączenia w roamingu. Skutkuje to rachunkiem większym niż same koszty podróży.
Z TaniRoaming tniemy koszty korzystania z telefonów komórkowych za granicą nawet o 90%. Dla wczasowiczów przekłada się to na oszczędności w wysokości ponad 600 zł na jeden tygodniowy wyjazd do np. Egiptu. Osoby podróżujące regularnie w celach służbowych oszczędzają ponad 5000 zł w skali roku.
Więcej informacji i karty są dostępne w naszym biurze. Zapraszamy